1. Genel sorular

1.1 GPLExclusive.com nedir?
Amacımız, herhangi bir kullanıcıya uygun bir fiyata birinci sınıf ürünler alma fırsatı sunmaktır. Sınırsız sayıda web sitesinde (alan adı) kullanabileceğiniz tüm ürünler.

1.2 Neden bizden satın almalısınız?
Geliştiricilerden orijinal ürünleri çok daha düşük bir fiyat etiketi ile alacaksınız. Tüm dosyalar reklam, virüs veya kötü amaçlı kod içermez. Ürünlerin kurulumunda ücretsiz teknik danışmanlık ve yardım sağlıyoruz. Düzenli güncellemelerimiz ve doğrudan indirme bağlantılarımız var.

1.3 Ürünler neden geliştiricilere göre daha ucuzdur?
İndirdiğiniz ürünler için lisans anahtarları ve ücretsiz güncellemeler sağlamıyoruz. Sunulan ürünlerin geliştiricisi değiliz, bu nedenle teknik destek yeteneklerimiz sınırlıdır. Ürünlerin işlevselliğini değiştirmiyoruz ve geliştirici hatalarını düzeltmiyoruz.

  1. Ödeme ve indirme

2.1 Hangi ödeme yöntemleri mevcuttur?
Kredi Kartı ile ödeme alıyoruz

2.2 Ya bağlantı başka bir ürüne götürürse veya çalışmazsa?
Ürünü indirmede zorluk yaşıyorsanız, lütfen web sitesindeki destek sistemini kullanarak destek hizmetimize bir talep oluşturun.

  1. Ürün güncellemeleri

3.1 Yeni ürün güncellemeleri ne sıklıkla yayınlanır?
Genellikle günlük güncellemeler yaparız. Ürünleri talep üzerine mümkün olan en kısa sürede güncelliyoruz.

3.2 En son güncellemelerin listesini nerede görebilirim?
En son güncellemelerin bir listesi güncelleme listemizde bulunabilir.

3.4 Satın alınan ürün otomatik olarak güncellenecek mi?
Ürünleri WordPress yönetici paneli aracılığıyla otomatik olarak güncellemek için gerekli lisans anahtarlarını sağlamıyoruz. Ürünü güncellemeniz gerekiyorsa, web sitesinden indirmeli ve güncellemeyi manuel olarak gerçekleştirmelisiniz. Otomatik güncellemeler almak istiyorsanız, ürünü doğrudan geliştiriciden satın almalısınız.

  1. Kurulum ve kullanma

4.1 Ürünlerin yüklenmesi ve kullanımı için barındırma gereksinimleri
Web sitesinde bir abonelik satın almadan önce, barındırma hizmetinizin aşağıdaki minimum gereksinimleri karşıladığından emin olun:

  • 128 MB RAM ile Apache veya NGINX tabanlı web sunucusu
  • PHP 5.6 veya 7.0 sürümü
  • MySQL sürüm 5.6+ veya MariaDB sürüm 10.0+
  • Apache modülü mod_rewrite
  • Ürünün kurulumu sırasında hata almaktan kaçınmak için, web sunucunuzda doğru PHP ayarlarını kullandığınızdan emin olun:

max_execution_time = 600; max_input_vars = 5000; memory_limit = 256M; post_max_size = 128M; upload_max_filesize = 128M;

4.2 İndirilen arşivde temalı belgeler, demo verileri, eklentiler veya PSD olabilir veya bulunmayabilir
Envato API aracılığıyla güncellediğimiz bazı WordPress temaları, bu nedenle yalnızca dokümantasyon, eklenti, demo verileri, PSD içermeyen kurulum arşivleri sağlıyoruz. Ancak, bu temalardan bazıları, tema ayarlarında eklenti ve demo verilerini yüklemek için demo data içerir.

Bu hatayı önlemek için, arşivi premium bir temayla açmanız, arşivin içinde kurulum dosyasını bulmanız ve WordPress’e kurulum için kullanmanız gerekir.

4.4 Ürünü kurarken bir hata oluşuyor
Sunucunun yanlış PHP ayarlarına sahip olması durumunda ortaya çıkan tipik bir hata (bkz. Ürünlerin yüklenmesi ve kullanımı için barındırma gereksinimleri).

4.5 Halihazırda kurulu bir ürün nasıl doğru şekilde güncellenir?
Ürünü güncellemenin en basit ve doğru yolu, ürünün eski sürümünün dosyalarını yeni sürüm dosyalarıyla değiştirmektir. Tüm ürün ayarları, web sitesinin veritabanında saklandıkları için dosyaları üzerine yazdırdığınızda veri kaybınız olmayacaktır.

İkinci yol, ürünün eski sürümünü silmek, ardından yeni sürümü indirip etkinleştirmektir. Bu durumda, ürün ayarları, kaldırıldıklarında birçok üründe olduğu gibi silinebilir

Bazen geliştiriciler, dosyaların yapısında, veri tabanındaki ayarların depolanma yapısında vb. Bir değişiklikle yeni bir ürün güncellemesi (büyük güncelleme) yayınlar. Bu durumda, ürünle birlikte geliştiricinin talimatlarını kullanarak yeni bir sürüme yükseltebilirsiniz

  1. Güvenlik ve garantiler

5.1 Web sitesindeki ürünler orijinal mi?
Web sitesinde sunulan tüm ürünler doğrudan geliştirici web sitelerinden indirilir ve orijinaldir. Üçüncü taraf kaynaklardan indirilen hiçbir ürünü satmayız.

5.2 Ürün başlığında Null ne anlama geliyor?
Bazı ürünlerin orijinal sürümleri (tümü veya bazı işlevleri), lisans anahtarı etkinleştirilmeden çalışmaz. Ürünün etkinleştirme olmadan yeterli şekilde çalışması için, lisans korumasını atlamak için PHP / js kodunun bölümünde küçük değişiklikler yapılması gerekir. Bu tür değişikliklerin yapıldığı ürün, yapılan ince ayarlardan dolayı null olarak adlandırılır.

Uzmanlarımız, sınırsız sayıda web sitesinde kullanabilmeniz için ürünlerin açık sürümlerini düzenli olarak hazırlamaktadır.

Ürünün null bir sürümünü kullandığınızda, orijinal sürümünü de (değişiklik içermeyen dosyalar) alırsınız, böylece gerekirse üründe yapılan değişikliklerin yalnızca engellenen işlevlere erişim için koruma atlama ile ilgili olduğundan emin olabilirsiniz.

5.3 İndirilen ürün tam olarak istediğiniz şekilde çalışacak mı?
Lütfen satın almadan önce ürünün açıklamasını ve özelliklerini dikkatlice okuyunuz. Satın aldığınız ürünün istediğiniz şekilde çalışacağına dair herhangi bir garanti vermiyoruz. Ürünlerin işlevselliğini hiçbir şekilde değiştirmiyoruz, ürünün çalışması veya uyumluluğu ile ilgili ayrıntılara ihtiyacınız olursa lütfen doğrudan geliştirici ile iletişime geçin.