Sepet

Kullanım Koşulları

GPLEXCLUSİVE.COM, GPL lisansının faydaları ile yüksek ekonomik maliyetlere neden olmadan ve teknik destek ve / veya otomatik güncellemeler için aşırı bir maliyet ödemeden Temalar veya Eklentiler kullanarak web sitenizi geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

GPLEXCLUSİVE.COM, aşağıdaki Kullanım Koşulları kapsamında WordPress tabanlı geliştirmeler ve web siteleri için temalar, eklentiler, entegrasyonlar ve uzantılar sağlar.

GPL lisansının çalışmasını ve erişimini bilmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Sitenin belirli özellikleri, bu tür özelliklerle bağlantılı olarak Sitede yayınlanacak olan ek kılavuzlara, şartlara veya kurallara tabi olabilir.

Tüm ek koşullar, yönergeler ve kurallar bu Koşullara referans olarak dahil edilmiştir. Şartları kabul etmezseniz, GPLEXCLUSİVE.COM sitesinde bulunmanız ve bu siteyi kullanmanız, üye olsanız da olmasanız da bu şartlara ve Gizlilik Politikasına bağlı olmayı kabul etmeniz şartına bağlı olduğundan, ayrılmanız gerekecektir.

Bu Kullanım Koşulları, Siteyi kullanımınızı yöneten yasal olarak bağlayıcı hüküm ve koşulları açıklar. SİTEYE KAYDOLARAK, BU ŞARTLARA UYARSINIZ ve bu Koşulları kabul ettiğinizi beyan edersiniz. SİTEYE ERİŞMEK İÇİN EN AZ 18 YAŞINDA OLMALISINIZ. BU ŞARTLARIN TÜM HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYE GİRİŞ YAPMAYIN VEYA KULLANMAYIN.

Giriş

GPLEXCLUSİVE.COM’un sitede listelenen öğelerin geliştiricileriyle hiçbir şekilde ilgili olmadığını açıklığa kavuşturmak önemlidir. GPLEXCLUSİVE.COM’a katıldığınızda ve herhangi bir öğeye veya herhangi bir üyeliğe erişim satın aldığınızda, indireceğiniz eklenti veya temayı satmıyoruz, GPLEXCLUSİVE.COM yalnızca aşağıdaki eklenti ve tema depomuzdan indirmenize izin verdiği için bir ücret alır.

GPLEXCLUSİVE.COM, Siteye yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için erişmeniz için size devredilemez, münhasır olmayan, geri alınabilir, sınırlı bir lisans verir.

Bu Koşullarda sizin için onaylanan haklar aşağıdaki kısıtlamalara tabidir:


(a) Siteyi satmak, kiralamak, devretmek, dağıtmak, barındırmak veya ticari olarak kullanmak;

(b) Sitenin herhangi bir bölümünü değiştirmek, türev çalışmalar yapmak, parçalarına ayırmak, derlemek veya tersine mühendislik uygulamak;

(c) benzer veya rekabetçi bir web sitesi oluşturmak için Siteye erişim;

(d) burada açıkça belirtilmediği sürece, Sitenin hiçbir bölümü, aksi belirtilmedikçe, herhangi bir biçimde veya herhangi bir yolla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, indirilemez, görüntülenemez, postalanamaz veya iletilemez. Sitenin işlevselliğine yapılan diğer ilaveler bu Koşullara tabi olacaktır. Sitedeki tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimleri, tüm kopyalarında saklanmalıdır.

GPLEXCLUSİVE.COM, Site’yi önceden haber vererek veya vermeden değiştirme, askıya alma veya sona erdirme hakkını saklı tutar.

GPLEXCLUSİVE.COM’un Sitenin veya herhangi bir kısmının herhangi bir değişikliği, kesintisi veya feshinden size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

GPLEXCLUSİVE.COM’un Site ile bağlantılı olarak size herhangi bir destek sağlama yükümlülüğü olmadığını kabul edersiniz.

Kullanıcı İçeriği hariç olmak üzere, Site ve içeriğindeki telif hakları, patentler, ticari markalar ve ticari sırlar dahil tüm fikri mülkiyet haklarının GPLEXCLUSİVE.COM veya GPLEXCLUSİVE.COM tedarikçilerine ait olduğunun farkındasınız.

Lütfen bu Koşulların ve Siteye erişimin size sınırlı erişim hakları dışında herhangi bir fikri mülkiyet hakkı için herhangi bir hak, unvan veya menfaat sağlamadığını unutmayın.

GPLEXCLUSİVE.COM ve onun doğrudan ve dolaylı tedarikçileri bu Koşullarda verilmeyen tüm hakları saklı tutar.

GPLEXCLUSİVE.COM’u haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde tutmaya çalışıyoruz, ancak internetin nasıl çalıştığını biliyorsunuz: bazen GPLEXCLUSİVE.COM’a erişemeyebilirsiniz ve bu herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda olabilir.

Önceden haber vererek veya vermeden veya tamamen kendi takdirimize bağlı olarak. Sitemizde bulunan öğelerin türleri de dahil olmak üzere, GPLEXCLUSİVE.COM’un nasıl çalıştığının yönlerini de değiştirebiliriz. Bunların sonucunda uğradığınız herhangi bir kayıptan size karşı sorumlu olmayacağız.

Bu şartlardaki hiçbir şey, sizinle aramızda veya sizinle diğer herhangi bir üye arasında bir ortaklık, ortak girişim, istihdam veya temsilcilik ilişkisi oluşturduğu şeklinde yorumlanmamalıdır. Ne siz ne de biz birbirimizi hiçbir şekilde bağlayamayız.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Duyurular

Site, üçüncü şahıs web sitelerine ve hizmetlerine bağlantılar içerebilir ve / veya üçüncü şahıs reklamlarını gösterebilir.

Bu tür Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Reklamlar, GPLEXCLUSİVE.COM’un kontrolü altında değildir ve GPLEXCLUSİVE.COM, herhangi bir Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Reklamlarından sorumlu değildir.

GPLEXCLUSİVE.COM, bu Üçüncü Taraf Bağlantılarına ve Reklamlarına yalnızca size kolaylık sağlamak için erişim sağlar ve Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Reklamları ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz, onay vermez, izlemez, onaylamaz, garanti vermez veya beyanda bulunmaz.

Tüm Üçüncü Taraf Bağlantılarını ve Duyuruları, riski size ait olmak üzere kullanırsınız.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Duyurularından herhangi birine tıkladığınızda, üçüncü taraf gizliliği ve veri toplama uygulamaları dahil olmak üzere geçerli üçüncü taraf hüküm ve politikaları geçerli olur.

Diğer Kullanıcılar

Sitenin her kullanıcısı, kendi Kullanıcı İçeriğinin her birinden tek başına sorumludur.

Kullanıcı İçeriğini kontrol etmediğimiz için, siz veya başkaları tarafından sağlanan herhangi bir Kullanıcı İçeriğinden sorumlu olmadığımızı kabul etmektesiniz.

GPLEXCLUSİVE.COM’un bu tür etkileşimlerden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Siz ve Sitenin herhangi bir kullanıcısı arasında bir anlaşmazlık olması durumunda, müdahil olmak zorunda değiliz.

Tanımlama Bilgileri ve Web İşaretçileri

Diğer tüm web siteleri gibi, GPLEXCLUSİVE.COM da çerez kullanır. Bu çerezler, ziyaretçinin tercihleri ​​ve ziyaretçinin eriştiği veya ziyaret ettiği web sitesi sayfaları dahil olmak üzere bilgileri depolamak için kullanılır.

Bilgiler, web sitemizin içeriğini tarayıcı ziyaretçilerinin türüne ve / veya diğer bilgilere göre özelleştirerek kullanıcı deneyimini optimize etmek için kullanılır.

Feragatname

Site “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” sağlanmıştır ve GPLEXCLUSİVE.COM ve tedarikçilerimiz, satılabilirlik, uygunluk garantisi veya koşulları da dahil olmak üzere açık, zımni veya yasal her türlü garantiyi ve koşulu açıkça reddeder.

Biz ve tedarikçilerimiz, Sitenin gereksinimlerinizi karşılayacağını, kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını veya doğru, güvenilir, virüslerden veya diğer zararlı kodlardan arınmış, eksiksiz, yasal olacağını garanti etmiyoruz.

Yürürlükteki yasalar site ile ilgili herhangi bir garanti gerektiriyorsa, tüm bu garantilerin süresi ilk kullanım tarihinden itibaren doksan (90) gün ile sınırlıdır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, hiçbir durumda GPLEXCLUSİVE.COM veya tedarikçilerimiz, herhangi bir kar kaybı, veri kaybı, ikame ürünlerin edinim maliyetleri veya dolaylı olarak ortaya çıkan, örnek teşkil edecek herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacaktır.

Bu tür zararların olasılığından GPLEXCLUSİVE.COM’a bilgi verilmiş olsa bile, bu şartlardan veya siteyi kullanımınızdan veya siteyi kullanamamanızdan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan arızi, özel veya cezai zararlar GPLEXCLUSİVE.COM’u bağlayıcı değildir.

Siteye ve Siteden indirilen araçlara erişim ve kullanım, kendi takdirinize ve riskinize bağlıdır ve cihazınıza veya bilgisayar sisteminize gelebilecek herhangi bir hasardan veya bunlardan kaynaklanan veri kaybından yalnızca siz sorumlu olacaksınız.

Tedarikçilerimizin bu sözleşmeden kaynaklanan veya bu sözleşmeyle bağlantılı olarak hiçbir sorumluluk taşımayacağını kabul edersiniz.

GPLEXCLUSİVE.COM’un kullanımıyla ilgili olarak bize karşı bir üçüncü şahıs iddiasından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak maruz kaldığımız tüm kayıplar, masraflar (tam tazminat esasına göre yasal masraflar dahil), masraflar, talepler veya yükümlülüklere karşı bizi tazmin edersiniz.

GPLEXCLUSİVE.COM ve web sitesinde yer alan öğeler “OLDUĞU GİBİ” olarak kullanımınıza sunulmuştur.

İhlal etmeme, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili zımni garantiler dahil olmak üzere açık veya zımni tüm garantileri reddediyoruz.

Size karşı GPLEXCLUSİVE.COM veya bu şartlar, sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil) veya başka bir şekilde ilgili sorumluluğumuz aşağıdaki şekilde sınırlandırılmıştır:

Sizin tarafınızdan maruz kalınan bu şeylerden herhangi biri için sorumluluk kabul etmiyoruz: gelir kaybı, kar kaybı, itibar kaybı, müşteri kaybı, sermaye kaybı, itibarın zedelenmesi, başka herhangi bir sözleşmeyle bağlantılı kayıp, veri kaybı veya dolaylı dolaylı veya özel kayıp, hasar veya masraf kaybı

Lisans

GPLEXCLUSİVE.COM’da dağıtılan WordPress temaları, eklentileri, uzantıları, eklentileri ve entegrasyonlarının yanı sıra kod parçacıkları ve WooCommerce uzantıları, GPL olarak bilinen bir “GNU genel kamu lisansına” sahiptir.

GPLEXCLUSİVE.COM’da dağıtılan araçlar üçüncü şahıslar tarafından oluşturulmuştur. Tüm WordPress kodu bir GPL kapsamında lisanslanmış olsa da, tescilli koşullar altında lisanslanabilecek resimler veya CSS stil sayfası dosyaları gibi ek içerikler olabilir.

Geçerli koşullar için satın alınan araçlarda bulunan lisans koşullarını kontrol edin.

Teknik Destek ve Garanti

GPLEXCLUSİVE.COM, her aracın geliştiricisinden doğrudan türetilen WooCommerce ve WordPress için eklentiler, temalar, eklentiler ve uzantılar dağıtır.

Bu, aracın tam olarak istediğiniz gibi çalışacağına dair örtük bir garanti sağlamaz. WooCommerce veya WordPress için temalar, eklentiler veya uzantılar gibi ek bileşenlerle düzgün çalışacaklarını da garanti etmez.

GPLEXCLUSİVE.COM herhangi bir içerik için özel teknik destek sunmamaktadır. Söz konusu araç için teknik destek almak isterseniz, aracı doğrudan orijinal geliştiriciden satın almalısınız.

Web sitesinde sunulan temaların, eklentilerin veya uzantıların hiçbiri kullanım için bir anahtar veya lisans içermez.

Teknik destek ve / veya otomatik güncellemeler için kullanmak üzere bir anahtar veya lisans almak isterseniz, aracı doğrudan orijinal geliştiriciden satın almanız gerekir.

WordPress eklentilerinin ve temalarının doğası, öğelerin tam olarak istediğiniz gibi veya tüm üçüncü taraf bileşenleri ve eklentileriyle çalışacağına dair zımni bir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlandığı anlamına gelir.

İndirmeler için teknik destek sağlayamıyoruz. Sağlanan üçüncü taraf ürünler, GPLEXCLUSİVE.COM tarafından değil, geliştiricleri tarafından desteklenmektedir.

Lütfen bizden satın almadan önce bir ürünün geliştiricisinin sağladığı destek koşullarını inceleyin.

Desteğimiz, yalnızca GPLEXCLUSİVE.COM web sitesi ile ilgili faturalama ve / veya teknik sorularla sınırlıdır.

Güncellemeler

WordPress temaları, eklentileri ve uzantılarının yanı sıra GPLEXCLUSİVE.COM’da dağıtılan WooCommerce uzantıları, geliştiricinin programlamasına göre manuel güncellemeler gerektirebilir.

Satın aldığınız araç için bu durum söz konusuysa, manuel güncelleme işleminin ayrıntılı olarak açıklandığı Eğitimler bölümünde gösterilen talimatları takip edebilirsiniz. GPLEXCLUSİVE.COM kullanıcıları, abonelikleri aktif kaldığı sürece veya tüm erişim geçişleri geçerli olduğu sürece güncellenmiş dosyalara erişebileceklerdir.

Bireysel öğeler olarak satın alınan araçlar söz konusu olduğunda, kullanıcı bunları süresiz olarak indirebilir, GPLEXCLUSİVE.COM, daha önce edinilmiş araçları etkilemeden, bireysel öğeler için erişim dönemini gelecekte değiştirme hakkını saklı tutar.

WooCommerce ve WordPress için temaların, eklentilerin ve uzantıların güncellemeleri, GPLEXCLUSİVE.COM içindeki hesabınızda geliştirici tarafından güncellemenin yayınlanmasından bir ila kırk sekiz saat sonra kullanılabilir olacaktır.

Güncellemelere otomatik olarak ve hemen erişmeniz gerekiyorsa, aracı doğrudan geliştiriciden satın almalısınız. Söz konusu güncelleme, yıllık lisansa dayalı karşılık geliyorsa ve o sırada GPLEXCLUSİVE.COM, lisansın yenilenmesine sahip değilse, güncelleme süresi, sitenin öğenin güncellenmesini garanti etme yükümlülüğü olmaksızın daha uzun olabilir.

Aboneliğinizi iptal ettiğinizde veya süresi dolduğunda, aboneliğinizi yenilemediğiniz sürece GPLEXCLUSİVE.COM’dan indirdiğiniz herhangi bir eklenti veya tema için güncelleme almayacaksınız.

Yine de öğeleri GPL lisansının koşullarına göre kullanmaya devam edebilirsiniz.

Düzenli olarak eklemeyi hedeflediğimiz ihtiyaçlarınız için Site’de geniş bir içerik yelpazesi sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.

İçerik, kendi takdirimize bağlı olarak zaman zaman güncellenecek, değiştirilecek veya kaldırılacaktır; bu nedenle, belirli İçeriğin Sitede her zaman mevcut olacağını garanti edemeyiz.

Kullanıcı hesapları

Bir hesap oluşturup bu şartları kabul ettiğinizde topluluğumuzun bir üyesi olursunuz. Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, bu şartlarda belirtilen temel kurallara uymayı kabul edersiniz, bu nedenle lütfen bunları okuyun ve anlayın.

GPLEXCLUSİVE.COM’a bir kullanıcı hesabı, abonelik hesabı veya erişim kartı ile kaydolarak, bunların doğru kullanımından ve kullanıcı adı ve şifre gibi oturum açma verilerinizin gizliliğini korumaktan sorumlu olacaksınız.

Kullanıcı hesapları kişiseldir ve devredilemez, hiçbir kullanıcının erişim verilerini paylaşmasına izin verilmez.

GPLEXCLUSİVE.COM’daki herhangi bir aracı edinmek için en az 18 yaşında olmalısınız. Abone olmak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekir.

18 yaşın altındaysanız, en az 18 yaşında olan bir ebeveynin veya yasal vasinin hesabını izniyle kullanmanız gerekecektir ve bu yetişkin tüm faaliyetlerinizden sorumlu olacaktır.

Üyelik İptal Durumları

GPLEXCLUSİVE.COM, aşağıdaki koşullardan herhangi birine maruz kalırsa, ancak burada açıklananlarla sınırlı kalmazsa, bir kullanıcı hesabını önceden bildirimde bulunmaksızın iptal etme, askıya alma veya sınırlama hakkını saklı tutar:

  1. Adil Kullanım Politikamızı, toplu indirmeler yaparak ve araçların kısa sürelerde kötüye indirilmesi.
  2. Sistem kaynaklarımızın anormal kullanımı.
  3. GPLEXCLUSİVE.COM aleyhine iftira ve / veya potansiyel müşterileri diğer tedarikçilerden araç satın almaya ikna etme girişimleri dahil olmak üzere karalayıcı veya kötü niyetli ifadeler ve / veya yanlış ifadeler, uygunsuz dil kullanımı veya diğer kullanıcılara veya ekibimizin üyelerine karşı saygısız davranışlar.
  4. Sağlanan arşiv dosyalarına ve / veya indirme bağlantılarına yeniden satış yapma, paylaşma veya üçüncü taraflara erişim izni verme.
  5. Diğer ürünleri tanıtmak, yazılım korsanlığına katkıda bulunmak, istenmeyen posta veya önemsiz posta oluşturmak veya diğer yasadışı eylemler.
  6. İletişim sistemini, doğrudan destek sistemini kötüye kullanmak veya kayıt işlemi sırasında veya herhangi bir iletişim formunda yanlış veri sağlamak.
  7. GPLEXCLUSİVE.COM makul olarak bir kullanıcının hesabının tehlikeye atıldığına, başka kullanıcılarla paylaşıldığına veya başka herhangi bir güvenlik gerekçesiyle inanıyorsa.

Geri ödeme politikası

Satın alma işleminden hemen sonra indirilebilen dijital içeriğin doğası göz önüne alındığında; bir abonelik veya tek bir öğe satın aldıktan sonra “deneme” yoktur, bu da tüm satışların nihai olduğu anlamına gelir.

Bir öğeyi indirdikten sonra onu “iade etmenin” bir yolu yoktur. Bu nedenle, bu şartlarda sizi aleyhinize olacak şekilde önemli ölçüde etkileyen değişiklikler yapmadıkça, bu tür geri ödemeler sağlanamaz. Böyle bir durumda, web sitesinde herhangi bir ürün satın almadan önce onayladığınız, kullanılmayan tüm aylar için orantılı bir geri ödeme yapılacaktır.

Lütfen bir satın alma işlemi yapmadan önce hizmet açıklamasını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Ayrıca, özel depolamaya erişiminiz iptal edilirse hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır.

Yenilemeler iade edilmeyecektir. Araçlar, geliştiricilerden indirildiğinde “olduğu gibi” teslim edilir, GPLEXCLUSİVE.COM satın alınan araçlar için etkinleştirme anahtarları veya teknik destek sağlamaz, çünkü bu öğeler bir GPL Lisansının parçası değildir.

Erişim anahtarlarıyla korunan içerik geliştirici tarafından belirlendiğinden, ilgili GPL Lisansının dışında olabilir, bu nedenle bir erişim anahtarı ile korunan içeriğe erişilememesi veya edinilen araçlar için teknik desteğin olmaması para iadesi için gerekçe oluşturmaz.

Araçlara Erişim

Ödeme ağ geçitleri, GPLEXCLUSİVE.COM’da bir satın alma işlemini işleyip onayladığında ve ilgili ödeme başarıyla alındığında, alıcı veya abone, satın alınan aracın indirilmesine erişebilecektir.

Ödeme ağ geçitleri ile GPLEXCLUSİVE.COM arasındaki başarılı ödeme iletişim prosedürü otomatik olarak gerçekleştirilir, bu nedenle aracın indirilmesi hemen kullanılabilir olmalıdır.

Kullanıcı, ödeme yapıldıktan sonra indirmenin kilidini açmada bir gecikme yaşarsa, ekibimizin ilgili desteği sağlayabilmesi için destek@GPLEXCLUSİVE.COM adresinden bize e-posta yoluyla bildirimde bulunmalıdır.

Araçların Fiyatları ve Kullanılabilirliği

GPLEXCLUSİVE.COM’da gösterilen tüm fiyatlar Türk Lirası TL cinsinden ifade edilmiştir.GPLEXCLUSİVE.COM önceden haber vermeksizin herhangi bir aracı ekleme, değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar. Gösterilen tüm fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Planlar ve Abonelikler

Kullanıcı, GPLEXCLUSİVE.COM içinde planı veya aboneliği seçebilir; seçilen seçenek, aşağıdaki kurallara göre ödemenin tekrarını, güncellemelere erişimi ve araçların kullanılabilirliğini belirleyecektir:

2. “Exclusive Silver , Exclusive Gold , Exclusive Premium”, kullanıcıya tüm GPL araçları için tekrar etmeyen bir ücret karşılığında bir aylık bir indirme erişim izni sağlar, bu geçişle satın alınan araçların güncellemeleri bir ay boyunca veya kullanıcının bakımını yaptığı sürece kullanılabilir.  Otomatik yenileme oluşturulmaz, bu nedenle kullanıcının güncellemelerini etkinleştirmek veya daha fazla araç edinmek istediğinde yeni bir geçiş satın alması gerekir.

Adil Kullanım Politikası:

Üyeliğinizin bir parçası olarak bilgisayarınıza İçerik indirmenize izin verilmektedir. Ancak üyeliğiniz bir “adil kullanım” politikasına tabidir. “Adil kullanım” politikamız, Siteyi ve İçeriği kullanımınızın adil, gerçek ve makul olmasını gerektirir.

Örneğin, indirdiğiniz toplam İçerik miktarı, gerçek son kullanıcı ihtiyaçlarınız ışığında makul olmalıdır. Bir üyenin “adil kullanım” politikasına uyup uymadığına karar vermek için makul takdir yetkimizi kullanacağız.

İçeriği otomatik olarak toplu olarak indirmek için komut dosyaları kullanmamalısınız.

GPLEXCLUSİVE.COM hesabınızı kalıcı olarak feshetmeye karar verirsek, maalesef artık hoş karşılanmayacağınız için yeni bir hesap başvurusunda bulunmamalısınız.

Hesapları kapatılan müşterilere para iadesi yapılmayacaktır. Fesih nedenlerinin örnekleri şunları içerebilir:

a. Personelimize ve / veya diğer müşterilere karşı kötü davranış ve / veya aşırı olumsuzluk;

b. Bize karşı iftira ve / veya potansiyel müşterileri ürünlerimizi satın almaya ikna etme girişimleri dahil olmak üzere tekrarlanan karalayıcı, kötü niyetli ve / veya yanlış ifadeler;

c. Rakip ürünleri tanıtmak, yazılım korsanlığına katkıda bulunmak, bilgisayar korsanlığı, spam yapmak veya diğer yasa dışı eylemlere katkıda bulunmak;

d. Adil kullanım politikamızı atlatmaya çalışmak (aşağıya bakın)

İndirme Politikası:

Adil kullanım indirme politikası uyguluyoruz. Büyük miktarda ürünü bir kerede indirme veya politikayı herhangi bir şekilde bozma girişimleri, hesabın askıya alınmasına ve / veya feshedilmesine neden olabilir, herhangi bir zamanda daha fazla sayıda indirmeye ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçin.

Kullanıcı başına yalnızca bir hesaba izin verilir, aynı kullanıcıya ait birden fazla hesabın kullanılması veya aynı kullanıcıya ait farklı hesaplar oluşturmak için birden fazla e-postanın kullanılması kesinlikle yasaktır.